قوانین و مقررات

– خرید و استفاده از گیفت کارت ها منوط به دارا بودن سن حداقل ۱۸ سال میباشد.

– خریدار میبایست حتما از کارت بانکی شخصی خود استفاده کند .

– خریدها با مبالغ بالا توسط کاربران در لیست انتظار قرار میگیرند و تا زمانی که هویت کاربر مورد تایید قرار نگیرد سفارش ثبت شده یا گیفت کارت خریداری شده در اختیار وی قرار نخواهد گرفت.

– کاربران نمیتوانند در طول ۴۸ ساعت به خریدن گیفت کارت بیشتر از سقف مجاز (۱۶۰ هزارتومان) بپردازند. در صورتی که کاربری اقدام به خرید گیفت کارت با مبلغی بالاتر از سقف مجاز نمود ، میبایست مدارک مثبته مانند تلفن ثابت منزل جهت احراز هویت به سایت کارت کد ارائه دهد.

– کاربرانی که با شماره آی پی خارج از کشور ایران گیفت کارت خریداری میکنند ، گیفت کارت تا زمانی که احراز هویت ننمایند برای آنها قابل دسترس نخواهد بود.

– برگشت پول خرید گیفت کارت منوط به ارائه مدارک شناسایی معتبر و مربوط به صاحب حساب کارتی که با آن در سایت خرید شده است میباشد.

– در صورت وارد کردن اطلاعات غلط آدرس پست الکترونیکی یا تلفن همراه ، کارت کد هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم دریافت گیفت کارت نخواهد داشت .

– در صورت درخواست پلیس فتا مبنی بر دریافت اطلاعات خریدار اعم از شماره تلفن همراه ، آدرس پست الکترونیکی و شماره آی پی، سایت کارت کد میتواند بدون اطلاع قبلی اطلاعات مذکور را در اختیار پلیس فتا قرار دهد .

– لغو سفارش و مرجوع گیفت کارت به هیچ عنوان پس از خریداری گیفت کارت برای شما امکانپذیر نیست .

– پشتیبانی آنلاین برای گیفت کارت تا ساعت ۲۴ امکانپذیر است .

عضویت یا خرید در سایت به منزله قبول کلیه قوانین ذکر شده میباشد.