حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

نحوه پرداخت وجه

 1- پرداخت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی

یکی از ساده ترین و سریع ترین روش های پرداخت سفارشات، پرداخت از طریق درگاه اینترنتی می‌باشد. با داشتن کارت بانکی متصل به شبکه شتاب و فعال بودن رمز دوم پویا، می‌توانید وجوه سفارشات خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. در زمان انجام پرداخت باید توجه داشته باشید دو مرحله پیش رو دارید، مرحله اول به درگاه بانک متصل می‌شوید و باید توسط مشخصات و رمز دوم پویا کارت خود وجه کالا را پرداخت کنید. مرحله دوم زمانی آغاز می‌شود که شما بر روی انجام پرداخت کلیک می‌کنید و یا 10 ثانیه صبر می‌کنید تا به صورت خودکار از درگاه پرداخت به فروشگاه ارجاع داده  شوید. پس از بازگشت  به فروشگاه، سفارش شما در لیست سفارشت ثبت، و با توجه به نوع محصول توسط ما به صورت دستی یا خودکار پردازش و ارسال خواهد شد.

2- پرداخت کارت به کارت
در صورتی که دسترسی به اینترنت یا رمز دوم ندارید، ابتدا با ما از طریق ایمیل info@europay.irو یا تلگرام @europayهماهنگ کنید. سپس وجه کالای مورد نظر خود را به حساب ما واریز کرده و تصویر فیش واریزی یا اطلاعات آن را برای ما ارسال کنید. بعد از تایید پرداخت و دریافت وجه، محصول مورد نظر شما توسط ما به صورت دستی در حساب کاربریتان ثبت و ارسال خواهد شد.

بانک سینابه نام حسین عسکریان بانک ملت به نام حسین عسکریان
شماره کارت: 6393461038543571 شماره کارت: 6104337840733081
شماره حساب: 3171236649311 شماره حساب: 1813331665

 

 

 

 

3- پرداخت دلار و یا ارز دیجیتال

جهت دریافت نرخ تبدیل و نرخ دلاری محصولات از طریق تلگرام (@europay) با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید، روش‌های پرداخت زیر مورد پذیرش فروشگاه می‌باشد.
وبمانی / بیت کوین / بیت کوین کش / تتر / اتریوم / اتریوم کلاسیک / ترون / لایت کوین / ریپل / بایننس کوین / دوج‌کوین / استلار

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
انتخاب ارز
USD دلار آمریکا